"Ozdravljenje duše"

Započeo Sandra,

prethodna tema - sledeća tema

Bogoljupce

"Prestanite da razmisljate toliko, naucite da zivite osecanjima. Zivite dusom."
Kako konkretno primenjivati ovo?

Andjela

A meni je ispocetka izazivalo negativne emocije .Kada kaze "mi smo ljubav"mozak odmah reaguje sa "kako da ne ".
Ali sada je drugacije ,kroz rad na sebi ljubav se ipak provlaci .

Sandra

Bogoljupce moguće je , tako kaze moj suprug .Ja ga pustam preko diska i sve radi kako treba.Sto se tive prevoda , u pocetku procitam.prevod pa pustim , vremenom vise ne citam , samo se prepustim i slusam .S.N.je pisao da su radili istrazivanje slusanja kod coveka koji je razumeo ruski i onoga koji nije .Obojica su usvojili informaciju i do ozdravljenja je doslo.Vecinu informacija usvaja podsvest , tako da se ja prepustim i slusam .

Bogoljupce

I ja imam u planu da uzmem ove diskove. Koliko sam razumela to je cd, samo audio, a prevod imamo u ovoj varijanti koju nam dajete. Da li je disk zasticen,da li je moguce konvertovati ga u mp3 file?

Sneza

Hvala Sandra, drago mi je da cemo se ubuduce ovde druziti.Imam nameru da kupim sve cd-ove cim sledeci put budem dolazila za bg.

Aruna

Dodatak:
Na stranici sajta se može preuzeti prevod na srpski jezik sva tri diska:

http://aruna.rs/images/Fajlovi/Ozdravljenje_duse.pdf

Sandra

#1 Poslednja Izmena: od Aruna
Već duže vreme slušam nekad po vise puta na dan u zavisnosti od vremena diskove ,,Ozdravljenje Duše", ima 3. dela.
Blagotvorni kao i sama praksa kojoj smo prisustvovali .S.N.Lazarev je zajedno sa muzikom, dubinski, sažeto puno osećanja i sa mnogo ljubavi uradio ove diskove. Na mene imaju Isceljujuće dejstvo, spokoj i ljubav tokom čitavog dana sa mnogo saosećanja. Znam da svaka duša ima svoj put, možda vam na tom putu bude korisna ova informacija. Diskovi su pristupačni, i mogu se naručiti kao i knjige. Moja preporuka za sve koji rade na sebi.

Na ruskom su, što ne smeta jer se informacija usvaja čak i bez razumevanja jezika.

Svako dobro svima.